K G n e t

Informacje o KG net

Informacje o nas

Sprzedaż hurtowa

Hurtownia hydrauliczna KG NET sprzedaje najwyższej jakości produkty. W naszym asortymencie znajdziesz innowacyjne urządzenia grzewcze oraz kompletny osprzęt do nich. Dystrybuujemy nie tylko nowoczesną armaturę grzewczą, ale także różnego rodzaju części zamienne.

Stworzenie lub renowacja instalacji wodnej w domu jeszcze nigdy nie były tak proste. Wystarczy zaopatrzyć się w różnego rodzaju artykuły w naszej hurtowni. To akcesoria, które cechują wydajność zastosowania oraz odporność na oddziaływanie niekorzystnych czynników zewnętrznych. Hurtownia KG NET to miejsce, które koniecznie powinieneś odwiedzić, jeśli planujesz przebudowę lub remont domowych instalacji wodnych lub grzewczych.

W naszej ofercie znajduje się szeroki zakres produktów do wykonania ogrzewania podłogowego, grzejnikowego oraz do instalacji kanalizacji wewnętrznej, zewnętrznej oraz gazu.

Skontaktuj się
Telefon
+48 17 780 57 75
Poznaj nas

KG net

  • Dlaczego warto nas wybrać?

    Profesjonalna obsługa oraz pomoc w doborze materiałów już na etapie projektowania instalacji. W czasach gdy cena towaru nie jest jedynym argumentem przy jego wyborze, dla klienta coraz bardziej liczy się fachowość, punktualność dostaw oraz pełny zakres produktów z branży. Dzięki temu Klient oszczędza czas i pieniądze. Od lat stawiamy na fachowe doradztwo, we współpracy z producentami organizując spotkania dla instalatorów mające na celu podniesienie ich kwalifikacji oraz zapoznanie z najnowszymi technologiami wprowadzanymi na rynek polski. Taka współpraca owocuje wysokiej jakości usługami wykonanymi przez firmy współpracujące z nami. Efektem wspólnych starań i działań jest osiągnięcie pełnej satysfakcji klienta kiedy dobry jakościowo produkt zostanie fachowo zainstalowany.

  • Jakie są nasze cele?
  • Poznaj naszą historię

    Hurtownia hydrauliczna KG NET działa na rynku od ponad 10 lat. Zajmujemy się sprzedażą hurtową urządzeń i materialów z zakresu techniki grzewczej i sanitanej.

    Oferujemy kompleksowe rozwiązania kotłowni, instalacji grzewcych, wodno-kanalizacjnych i gazowych. zaopatrujemy firmy instalacyjne, sklepy i serwisantów. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie kompleksowo realizować zamówienia od doboru urządzeń do transportu wszystkich materiałów bezpośrednio na budowę.

00+

Zakres produktów

00+

Zaufanych instalatorów

00+

Wykonanych realizacji

00+

Obsługiwanych firm
Jak działamy?

Współpraca

01

Przygotowanie zestawienia materiałów

02

Wycena i dobór materiałów

03

Wykonanie instalacji

04

Odbiór i uruchomienie instalacji